Мы верим в то, что Бог чудесным образом сохранил Свое слово в английской Библии короля Иакова (БКИ или KJV) 1611 года. Если вам интересны материалы по этому вопросу, а так же другим вопросам, пишите сюда: kjv1611@ukr.net
IFB 1000 - KJV Websites - Top Christian Sites
Сім`я Ільченків займається місіонерською працею в Україні проводячи різні види євангелізаційної справи. Наметове зібрання, тобто в різних областях встановлюється намет, де проводиться програма для дітей та проповідь Слова Божого для дорослих, показується  різне відео на християнську тематику. Проводить християнський клуб для дітей та підлітків, де по милості Божій діти чують біблійні уроки. Проводить тенісний клуб, на якому після гри обов`язково звучить Євангеліє та призив до покаяння. Сім`я активно роздає трактати та різну християнську літературу в різних місцях: на вулиці  з плакатами, автовокзалах, залізничних вокзалах, при подорожах у потягах та автобусах. Особисто спілкується з різними людьми про те, як можна потрапити на небеса, мати впевненість у своєму спасінні, пам`ятаючи, що в цей останній час людям  потрібно примиритися з Богом.
Виконуючи Боже повеління з Його Слова «і сказав їм Ісус: ідіть вслід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей» Марка 1:7, Олександр та його сім`я будуть дуже вдячні, якщо Господь покладе на ваше серце підтримувати їх молитовно та фінансово. Також, якщо хто бажає фізично прийняти участь у їхньому служінні, познайомитись чи спілкуватись, це буде для них великою радістю.
ilchenko.olex@gmail.com
+38 093 550 53 93  Олександр
+38 093 310 67 04   Алла
Хай Бог благословить Вас!